Kúpeľňový nábytok Horace 1

Kúpeľňový nábytok Horace 1

Kategórie:
Kúpeľňový nábytok/Zostavy kúpeľňového nábytku/Moderný kúpeľňový nábytok

Kúpeľňový nábytok Horace 1

Kúpeľňové vybavenie nie je len o vani, umývadle, toalete alebo sprchovom kúte. K správnemu funkčnému vybaveniu patrí aj dostatok úložných priestorov, ktoré poskytujú dostatok možností na uloženie všetkých nevyhnutností. Kúpeľňová zostava Horace 1 spĺňa vysoké štandardy na úžitkový nábytok a zároveň dodá vašej kúpeľni prívlastok výnimočnosti.
Sada je zostavená zo štyroch závesných dielov, ktoré si môžete zvoliť v dvoch farebných prevedeniach, ktoré určite vyhovejú vášmu vybranému vkusu. Jedná sa o kombináciu bielej farby a fialového lesku alebo o triezvejšie, ale napriek tomu nie menej atraktívne spojenie bieleho lesku a duba sonoma. V prípade obstarania tejto sady vám bude k dispozícii vysoká skrinka s dvoma spodnými zásuvkami a vrchnými policami, menšia skrinka kompletne zásuvková, závesné zrkadlo s poličkou a skrinka pod umývadlo. K tej si môžete samozrejme navyše priobjednať umývadlo.
Zvolený materiál lamina sa vyznačuje maximálnou odolnosťou proti vlhkosti a poškrabaniu a ľahko sa tiež udržiava čistý, čo je u kúpeľňového nábytku veľmi potrebný prívlastok. Zariaďte si teda svoj kúpeľňový kút touto sadou a nechajte sa rozmaznávať dotykom luxusu a výnimočnosti.
Pretože nepoznáme presný typ muriva vo vašej domácnosti, necháme výber spojovacieho materiálu na uchytenie na stenu na vás (v balení ho teda nenájdete).
Rozmery jednotlivých dielov zostavy (š/v/h):

Vysoká skrinka Horace 2: 133/30/30 cm
Skrinka pod umývadlo Horace: 60/47,5/34,6 cm
Stredná skrinka Horace: 30/83/30 cm
Zrkadlo s policou Horace 1: 60/50/11,5 cm

Cena: 168 €
Doba doručenia je do 18 dnů

Pre viac fotiek Kúpeľňový nábytok Horace 1 kliknite nižšie

Kúpeľňový nábytok Horace 1

 

Naše hlavné výhody

– Môžete platiť kartou
– Máte 45 dní na vrátenie tovaru
– Infolinka v týždni od 8 do 22 hodín

Zapáčil sa vám tento produkt?